Tööpakkumine

Leia uus töökoht siit:

Vali valdkond
arrow-dropdown copy 2@2x Created with Sketch.
Vali lepingu tüüp
arrow-dropdown copy 2@2x Created with Sketch.
Vali asukoht
arrow-dropdown copy 2@2x Created with Sketch.
plus-sign

Juhtimine ja äriarendus

plus-sign

Finants ja raamatupidamine

plus-sign

IT

plus-sign

Turundus

plus-sign

Müük

plus-sign

Klienditugi

plus-sign

Muu

plus-sign

Täistööag

plus-sign

Osaline tööaeg

plus-sign

Muu

plus-sign

Tallinn

plus-sign

Tartu

NJ Production is a modern event experience & live communication agency. NJ creates extraordinary B2B events that connect people, influence opinions, change behaviors, and create long-lasting memories around the clock, around the world.

Initiative on dünaamiline ja innovatiivne meediaagentuur, mis kuulub Baltikumi suurimasse meediaagentuuride gruppi IPG Mediabrands. Nad on kiireima kasvuga meediaagentuur Eestis, olles 2019. a tõusnud teisele kohale. Initiative jaoks on oluline katsetada erinevaid ning uudseid meetodeid, et pakkuda oma klientidele parimaid võimalikke lahendusi.

Pallas & Partnerid OÜ on 2003. aastal asutatud raamatupidamisbüroo, mis pakub raamatupidamise, maksunõustamise ja äriühingute asutamise teenust Eesti ärikeskkonnas nii Eesti kui ka välisriikide klientidele.

Envoice teeb ettevõtte asjaajamise lihtsamaks: tervikliku ostudokumentide ja kuluaruannete haldamise lahenduse abil on kõik ettevõtte dokumendid korrektselt konteeritud ning automaatselt raamatupidamistarkvarasse edastatud.

Vabanda, hetkel ei leidnud Sinu kriteeriumitele vastavat pakkumist!

Me anname teada kohe, kui oleme leidnud sobiva pakkumise:

Registreeri nüüd

Eelmised sobivad tööpakkumised

Ei leidnud sobivat tööpakkumist? Registreeri Talendipangas!

Saa just Sulle suunatud tööpakkumised otse oma meilile:

Loe edasi meie blogis

Pühapäev hakkab lõpule jõudma ning ees on taas üks väljakutseid täis nädal. Kuidas end tunned? Kas oled elevil ning ei j...

Viimasel ajal, kus ettevõtted konkureerivad omavahel parimate kandidaatide pärast, on hakatud üha enam rääkima tööandja ...

In this podcast, we talk about team building and hiring for early stage startups. What skills you need for the founding team and how to hire the first employees.