Tööpakkumine

Leia uus töökoht siit:

Vali valdkond
arrow-dropdown copy 2@2x Created with Sketch.
Vali lepingu tüüp
arrow-dropdown copy 2@2x Created with Sketch.
Vali asukoht
arrow-dropdown copy 2@2x Created with Sketch.
plus-sign

Juhtimine ja äriarendus

plus-sign

Finants ja raamatupidamine

plus-sign

IT

plus-sign

Turundus

plus-sign

Müük

plus-sign

Klienditugi

plus-sign

Muu

plus-sign

Täistööag

plus-sign

Osaline tööaeg

plus-sign

Muu

plus-sign

Tallinn

plus-sign

Tartu

Stara Foods B.V.  is one of the biggest poultry and meat trading companies. We are conducting B2B business and suppling industry, Horeca and retail chains in the EU and worldwide with good quality products and on-time service. As the company is growing, we are looking for new talent in our Estonian team.

Insparx is a modern IT company focused on developing dating products that are available in more than 35 different countries. We are a young, entrepreneurial and international company with over 100 employees. We work as colleagues, fully integrated into workflows, sharing ambitious goals and identifying with business and brand to create great moments for singles around the globe. So far, we have helped well over 50 million singles to find their heart, desire online and every day we get new success stories. 

BestCoders OÜ on 2019.aastal loodud IT-konsultatsiooniettevõte, kelle peamiseks tegevusvaldkonnaks on tarkvaraarenduse, kvaliteedikontrolli ning protsesside automatiseerimise teenuste pakkumine oma klientidele. Nende abiga on võimalik kaasata oma meeskonda ja projektidesse usaldusväärseid kogemustega spetsialiste.

Filter on asutatud 1992 aastal Eestis. Tänaseks on Filter kasvanud kontserniks, millel on tütarettevõtted Lätis, Leedus, Venemaal, Valgevenes ja Bulgaarias. Filter grupi ettevõtted pakuvad terviklahendusi ja tooteid energia tootmise ja veetöötluse alal. Filtri eesmärgiks on ettevõtetel leida ressursside efektiivsema kasutamise võimalusi.

Geodeesia24 tegeleb mõõdistustööde valdkonnas teenuste pakkumisega. Nimi ei reeda ja sellest tulenevalt tegeletakse üldlevinud geodeetiliste tööde pakkumisega: topo-geodeetilised alusplaanid,ehitusgeodeesia ja katastritööd kuid ettevõte on algusest saati pidanud äärmiselt oluliseks ühe kõrvalharuna hoonete mõõdistust ja laserskaneerimist ning sellega kaasnevat joonestust või 3d mudeldamist.

Vabanda, hetkel ei leidnud Sinu kriteeriumitele vastavat pakkumist!

Me anname teada kohe, kui oleme leidnud sobiva pakkumise:

Registreeri nüüd

Eelmised sobivad tööpakkumised

Ei leidnud sobivat tööpakkumist? Registreeri Talendipangas!

Saa just Sulle suunatud tööpakkumised otse oma meilile:

Loe edasi meie blogis

2020. aasta oli paljudele väljakutseterohke ja pingeline aasta, kuid kahtlemata oli see ka õpetlik ning arendav. aTalent...

Tööotsimise protsess on mitmeti justkui elukaaslase valimine. Nii uue töö kui kaaslase otsingul tuleb täpselt kindlaks t...

Töökoha vahetusele mõeldes ning enne uuele positsioonile kandideerimist mõtlevad kandidaadid mitmetele erinevatele aspek...