Teenused tööandjatele

Sihtotsing

Sihtotsing on suurepärane vahend jõudmaks kandidaatideni, keda on eriti keeruline leida ja kes tõenäoliselt aktiivselt tööd ei otsi. Selles on ühendatud parimad elemendid nii avalikust otsingust kui ka sihtotsingust.

Miks kasutada sihtotsingut?

Sihtotsing on tõhus vahend, mille abil jõuate nii passiivsete kui aktiivsete kandidaatideni tööturul. Oskus jõuda passiivsete kandidaatideni on iga ettevõtte jaoks kriitilise tähtsusega – sellest sõltub, kas olete värbamisel edukamad kui konkurendid.

 

Vajasime oma meeskonda noori ja andekaid digivaldkonna spetsialiste. Tänu aTalenti kiiresti ja hästi põhjalikult tehtud eeltööle oli meie poolt valikute tegemine lihtne. Produktiivse koostöö tulemusena sai noortest talentidest komplekteeritud äge meeskond!

Jelena Kopõltsova, personalijuht

@Sky Media

Kliendid, kes on antud teenust kasutanud

Põhilised kasutegurid.

Sihtotsing on suurepärane vahend kandidaatide leidmiseks keeruka profiiliga töökohtadele.

plus Created with Sketch.

Vajaduste ja sihtrühma mõistmine.

Selgitame välja Sinu tegelikud vajadused ja nendele vastavad profiilid, samuti aitame kujundada Sinu ettevõtte jaoks sobivad müügiargumendid.

plus Created with Sketch.

Usaldusliku õhkkonna loomine.

Usaldus on sihtotsingu puhul äärmiselt oluline. Me käsitleme nii kliendilt kui kandidaatidelt saadud informatsiooni suurima hoolega.

plus Created with Sketch.

Passiivsete tööotsijateni jõudmine.

Me leiame tee ka passiivsete kandidaatideni. Leiame üles talendid, kes juba töötavad, kuid kelle järele on suur nõudlus.

Kuidas see toimib?

Sihtotsingu puhul on protsess, kandidaatide arv ja kasutatavad meetodid alati spetsiaalselt kohandatud Sinu vajadustele.

plus Created with Sketch.

Määratleme vajadused ja sihtrühma.

Koostööna teeme kindlaks otsitavad profiilid, sõnastame peamised müügiargumendid ning paneme paika üldise ajakava otsingule.

plus Created with Sketch.

Nimekiri kandidaatidest ja esimene kontakt.

Ametiprofiilidest lähtuvalt koostavad meie eksperdid eelnimekirja potentsiaalselt sobivate kandidaatidega (ehk Longlisti). Sina kinnitad nimekirja ja meie võtame sobivate kandidaatidega ühendust ning viime läbi intervjuud.

plus Created with Sketch.

Eelvalik ja kohtumised.

Tutvustame läbi viidud intervjuude tulemusel koostatud parimate kandidaatide nimekirja (shortlist), peame Sinuga nõu kohtumiste korraldamise osas ja aitame langetada lõplikke otsuseid.

Loe edasi meie blogis

Erinevate isikuomaduste arendamine.
Müük on kindlasti üks valdkondadest, mida igaüks ei ole võimeline tegema ning üsna ...

Kes me oleme ja kust me tuleme?
Katja: Olen EBS-i õpingute lõppstaadiumis olev tudeng, kes alustas aTalentis töötamist ...

LinkedIn-i puhul on tegemist kõige suurema spetsialistide võrgustikuga internetis, millega on tänaseks liitunud rohkem k...

Saada meile sõnum.

Kristjan vastab hea meelega küsimustele, mis puudutavad sihtotsingut.

I accept Terms and conditions