Teenused tööandjatele

Sihtotsing

Sihtotsing on suurepärane vahend jõudmaks kandidaatideni, keda on eriti keeruline leida ja kes tõenäoliselt aktiivselt tööd ei otsi. Selles on ühendatud parimad elemendid nii avalikust otsingust kui ka sihtotsingust.

Miks kasutada sihtotsingut?

Sihtotsing on tõhus vahend, mille abil jõuate nii passiivsete kui aktiivsete kandidaatideni tööturul. Oskus jõuda passiivsete kandidaatideni on iga ettevõtte jaoks kriitilise tähtsusega – sellest sõltub, kas olete värbamisel edukamad kui konkurendid.

 

aTalenti professionaalne suhtlus ja profiili mõistmine on meile korduvalt toonud väga tugevaid kandidaate.

Tanel Tarum, partner

@1Partner

Kliendid, kes on antud teenust kasutanud

Saada meile sõnum.

Kristjan vastab hea meelega küsimustele, mis puudutavad sihtotsingut.

I accept Terms and conditions

Põhilised kasutegurid.

Sihtotsing on suurepärane vahend kandidaatide leidmiseks keeruka profiiliga töökohtadele.

plus Created with Sketch.

Vajaduste ja sihtrühma mõistmine.

Selgitame välja Sinu tegelikud vajadused ja nendele vastavad profiilid, samuti aitame kujundada Sinu ettevõtte jaoks sobivad müügiargumendid.

plus Created with Sketch.

Usaldusliku õhkkonna loomine.

Usaldus on sihtotsingu puhul äärmiselt oluline. Me käsitleme nii kliendilt kui kandidaatidelt saadud informatsiooni suurima hoolega.

plus Created with Sketch.

Passiivsete tööotsijateni jõudmine.

Me leiame tee ka passiivsete kandidaatideni. Leiame üles talendid, kes juba töötavad, kuid kelle järele on suur nõudlus.

Kuidas see toimib?

Sihtotsingu puhul on protsess, kandidaatide arv ja kasutatavad meetodid alati spetsiaalselt kohandatud Sinu vajadustele.

plus Created with Sketch.

Määratleme vajadused ja sihtrühma.

Koostööna teeme kindlaks otsitavad profiilid, sõnastame peamised müügiargumendid ning paneme paika üldise ajakava otsingule.

plus Created with Sketch.

Nimekiri kandidaatidest ja esimene kontakt.

Ametiprofiilidest lähtuvalt koostavad meie eksperdid eelnimekirja potentsiaalselt sobivate kandidaatidega (ehk Longlisti). Sina kinnitad nimekirja ja meie võtame sobivate kandidaatidega ühendust ning viime läbi intervjuud.

plus Created with Sketch.

Eelvalik ja kohtumised.

Tutvustame läbi viidud intervjuude tulemusel koostatud parimate kandidaatide nimekirja (shortlist), peame Sinuga nõu kohtumiste korraldamise osas ja aitame langetada lõplikke otsuseid.

Loe edasi meie blogis

Koroonakevad tõi endaga kaasa palju segadust ning arusaadavatel põhjustel panid sisuliselt kõik ettevõtted oma tegevused...

Vaieldamatult klientide poolt kõige sagedamini esitatav küsimus aTalenti müügimeeskonnale on, ‘’Miks peaksin kasutama vä...

Liitu kohe! 
Värbamisagentuur on ettevõte, mis tegeleb töötajate ja tööandjate kokkuviimisega ning erinevate personalia...

Vaata ettevõttele suunatud teenuseid