Tootmisinsener

Avaldatud 21.04.2021

Karl Storz on Euroopa suurim kõrgtehnoloogilise kirurgiainstrumentaariumi tootja, peakorteriga Saksamaal. Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ on Storz’i grupi kiiremini arenevaid arendus- ja tootmisüksusi, kus rakendatakse uusimaid tehnoloogiaid endoskoopide seeriatootmises.

Meeskonnaga on oodatud liituma

TOOTMISINSENER 

Tootmisinsenerina vastutad Sa selle eest, et tootmisprotsessides toimuksid parendustegevused ja võetaks kasutusele uusi ja innovaatilisi tehnoloogiaid. Tegeled tootmisprotsesside disainimisega, mille käigus koostad juhendmaterjale ja vajadusel konstrueerid eritöövahendeid.

Tegeled valideerimise planeerimise, läbiviimise  ja haldamisega. Haldad ja täidad oma vastutusalasse kuuluvat dokumentatsiooni.  Teed koostööd arendusinseneride ning teiste kontserni ettevõtetega. Osaled uute toote tootmisesse juurutamisel.

Ootused tootmisinsenerile:

  • Tehniline kõrgharidus;
  • Varasem töökogemus tootmisettevõttes;
  • CAD programmide tundmine;
  • Väga heal tasemel eesti-  ja inglise keele oskus ning hea suhtlemisoskus;
  • Oskus teha tööd nii iseseisvalt, kui ka meeskonnas;

Miks Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ?

Igapäeva töö saab olema mitmekesine ja põnev ning Sinu tööpanus mõjutab lõpptulemusena inimeste elukvaliteeti ja tervist. Saad oma ettepanekutega parendada tootmist ning seeläbi muuta veelgi tõhusamaks. Selleks, et tunneksid end hästi ja kindlalt viiakse läbi põhjalik sisseelamise koolitus, mille raames saad kätt proovida erinevates tootmise töölõikudes. Töö  eest makstakse väärilist tasu, millele on võimalik ka boonust juurde teenida. Lisaks pakub ettevõtte ka muid hüvesid, millest räägitakse lähemalt vestlusel.

Kui tunned, et soovid kandideerida, siis saada meile oma CV esimesel võimalusel. Küsimuste korral võta julgelt ühendust! Kontaktisik: Paula-Liisi Nurm (+ 372 56639815, paula@atalent.ee).

Tundub huvitav? Kandideeri kohe.

Ei leidnud sobivat tööpakkumist?? Liitu Talendipangaga.

Get tailored job offers straight to your mailbox:

Loe edasi meie blogis

Уход хорошего сотрудника — боль. Приходится тратить время и деньги на поиск, адаптацию и обучение нового человека. И нет...

Talendi lahkumine meeskonnast võib tööandja jaoks olla keeruline ja väljakutseterohke. Uue inimese leidmine ja välja koo...

Näeme, et olukord tööturul on viimasel ajal üsna palju muutunud. Sellest rääkisime lähemalt ka eelmises postituses:  htt...