Testiinsener

Avaldatud 15.04.2021

Rahvusvahelisse tööstuselektroonika kontserni kuuluv Enics Eesti toodab aastas üle 1700 erineva tooteartikli suurettevõtetele üle maailma.
Enics Eesti valmistab tööstuselektroonikat business-to-business-mudelil. Oma klientidele on Enics Eesti usaldusväärseks partneriks ning on võimeline koostöös kliendiga leidma kõigile soovidele kaasaegse ja optimaalse lahenduse.

Enics Eesti ootab oma meeskonda testiinseneri

Testiinsenerina tegeled Sa testrite vastuvõtu, seadmete tõrkeotsingu ja testrite valideerimise eest. Vastutad täielikult enda valdkonna testimisseadmete töökorras oleku eest ja tegeled testrite hooldus- ja parandustööde korraldamise ja teostamisega.  Suhtled tootjatehastega ning tellid varuosi. Lisaks suhtled klientide ja tootmisega. 

Sinult eeldame:

  • tehnilist kõrgharidust;
  • väga head eesti ja inglise keelt kõnes ja kirjas;
  • head suhtlemisoskust japingetaluvust;

Kasuks tulevad:

  • vene keele oskus
  • elektroonikaalased teadmised
  • labVIEW programmi tundmine

Enics Eesti pakub: põnevat ja väljakutseid täis tööd. Võimalust areneda ning saada tõeliseks valdkonna tegijaks. Erakordselt häid töötingimusi tootmisettevõttes ja palju huvitavaid hüvesid.

Kui tunned, et soovid kandideerida, siis saada meile oma CV esimesel võimalusel. Küsimuste korral võta julgelt ühendust! Kontaktisik: Paula-Liisi Nurm (+ 372 56639815, paula@atalent.ee).

 

 

Tundub huvitav? Kandideeri kohe.

Ei leidnud sobivat tööpakkumist?? Liitu Talendipangaga.

Get tailored job offers straight to your mailbox:

Loe edasi meie blogis

Уход хорошего сотрудника — боль. Приходится тратить время и деньги на поиск, адаптацию и обучение нового человека. И нет...

Talendi lahkumine meeskonnast võib tööandja jaoks olla keeruline ja väljakutseterohke. Uue inimese leidmine ja välja koo...

Näeme, et olukord tööturul on viimasel ajal üsna palju muutunud. Sellest rääkisime lähemalt ka eelmises postituses:  htt...