Juhiabi

Avaldatud 18.06.2019

Sorainen on üle 20 aasta tegutsenud äriõigusele keskendunud juhtiv regionaalne advokaadibüroo, mille kontorid asuvad Eestis, Lätis, Leedus ja Valgevenes. Ettevõte on heaks partneriks kohalikele, regionaalsetele ja rahvusvahelistele ettevõtetele, et aidata neil ellu viia oma sihti.

Sorainen ootab oma meeskonnaga liituma juhiabi, kelle peamiseks ülesandeks on assisteerida ettevõte juhti ning vastutada õigeaegse info liikumise ja kohtumiste koordineerimise eest.

Lisaks tuleb Sul suhelda erinevate osapooltega e-maili, telefoni ning vahetu suhtlemise teel. Samuti teed koostööd teiste ettevõtte assistentidega ning vastutad välislahetuste ja ürituste korrraldamise eest.

Oled sobiv kandidaat, kui:

  • Sul on vähemalt kaheaastane töökogemus sarnasel positsioonil.
  • Valdad suurepäraselt eesti ja inglise keelt. Soome või vene keel on boonuseks.
  • Oled avatud ja julge suhtleja ning oma töös lahendustele orienteeritud.
  • Suudad paralleelselt tegelda mitmete ülesannetega ning oled oma töös täpne.

Miks Sorainen?

Sorainenis avaneb Sul võimalus teha koostööd erinevate tippettevõtetega ning saada uusi teadmisi ja kogemusi oma ala spetsialistidelt. Töötades juhiabina on Sulle garanteeritud huvitavad ja mitmekülgsed tööpäevad. Sorainen peab oluliseks ka head töökeskkonda ning töötajate üldist heaolu.

Kontaktisik: Kerli Veskiväli (+372 5120610; kerli.veskivali@atalent.ee)

Tundub huvitav? Kandideeri kohe.

KANDIDEERI SIIN

Ei leidnud sobivat tööpakkumist?? Liitu Talendipangaga.

Get tailored job offers straight to your mailbox:

Loe edasi meie blogis

Kujuta ette olukorda: oled kiire elutempoga inimene, kellel on iga tund tööpäevast planeeritud. Tegid oma ajakavas ruumi...

Suure tõenäosusega oleme kõik ühel hetkel tabanud end mõtlemast, et kuhu küll aeg kaob ning miks pärast pikki ja tegusai...

Erinevate isikuomaduste arendamine.
Müük on kindlasti üks valdkondadest, mida igaüks ei ole võimeline tegema ning üsna ...