aTalenti meeskond

Liitu meie meeskonnaga! Üks asi on kindel, igav ei hakka kunagi.

aTalentist lühidalt

Peamised märksõnad

plus Created with Sketch.

Professionaalne, kuid vaba õhkkond

Me võime uhkusega öelda, et me naudime oma tööd aTalentis. Meie töö on väga nõudlik, kuid samas tasuv ja tulemuslik. Mitmed töötajad on liitunud aTalentiga sõprade soovitusel.

plus Created with Sketch.

Potentsiaal ja suhtumine on määrav

Me usume, et potentsiaal ja õige suhtumine on elus väga väärtuslikud. Me usaldame oma töötajaid ja anname neile vajalikul määral vastutust, kuid vajadusel oleme alati toeks.

Meie noorte spetsialistide meeskond on pühendunud parimate tulemuste pakkumisele entusiastliku ja isikliku lähenemise kaudu.

Kristjan, tegevjuht @aTalent

Ei leidnud sobivat positsiooni? Saada meile oma avaldus!

Anname Sulle märku kohe, kui midagi sobiliku tekib!

Mida aTalent pakub?

plus Created with Sketch.

Paindlik tööaeg ja kodukontori võimalus.

Iseenda juhtimine on aTalendis üks tähtsamatest oskustest ja ka hüvedest. Otsuseid Sinu eest ära ei tehta ning tarkade otsuste tegemine on enam kui julgustatud.

plus Created with Sketch.

Kindel eesmärk.

Avaldame märkimisväärset mõju nii noorte professionaalide karjäärile kui ka oma klientide edule. Meie jaoks ei ole paremat tunnet, kui ideaalse sobivuse leidmine töösuhtena.

plus Created with Sketch.

Ole osa kiire kasvuga ambitsioonika ettevõtte eduloost.

Oleme noored ja motiveeritud, sihiga kasvada vähemalt 50% aastas. Igal töötajal on selles väga oluline roll, mis tähendab, et lisaks ettevõtte arendamisele, on Sul suurepärane võimalus arendada ka iseennast. Vähemalt sama kiiresti!

plus Created with Sketch.

Mitmekülgsed ja väljakutseid pakkuvad tööülesanded.

Meie kiire kasv eeldab, et iga töötaja võtab omale vastutuse ettevõtte kasvu eest. Igav ei hakka mitte kunagi ja rutiinsed tööpäevad võid unustada.

plus Created with Sketch.

Koos töötamine.

Meile meeldib koos aega veeta ka väljaspool tööaega. Peod, spordiüritused või sushi lõunad – me oleme kõigele avatud ja kõik on julgustatud oma nägemust heast ajaviitest teistega jagama.

plus Created with Sketch.

Igakuised külastused Helsingi kontorisse.

Professionaalsed treeningud, lõbusad üritused ja suurepärane võimalus saada uusi häid tutvuseid enam kui 70 oma ala spetsialisti seast aTalenti Soome kontorist.

Loe edasi meie blogis

Уход хорошего сотрудника — боль. Приходится тратить время и деньги на поиск, адаптацию и обучение нового человека. И нет...

Talendi lahkumine meeskonnast võib tööandja jaoks olla keeruline ja väljakutseterohke. Uue inimese leidmine ja välja koo...

Näeme, et olukord tööturul on viimasel ajal üsna palju muutunud. Sellest rääkisime lähemalt ka eelmises postituses:  htt...