Liitu meie meeskonnaga! Üks asi on kindel, igav ei hakka kunagi.

Meist lühidalt

Peamised märksõnad

plus Created with Sketch.

Professionaalne, kuid vaba õhkkond

Me võime uhkusega öelda, et me naudime oma tööd. Meie töö on väga nõudlik, kuid samas tasuv ja tulemuslik. Mitmed töötajad on liitunud meie sõprade soovitusel.

plus Created with Sketch.

Potentsiaal ja suhtumine on määrav

Me usume, et potentsiaal ja õige suhtumine on elus väga väärtuslikud. Me usaldame oma töötajaid ja anname neile vajalikul määral vastutust, kuid vajadusel oleme alati toeks.

Ei leidnud sobivat positsiooni? Saada meile oma avaldus!

Anname Sulle märku kohe, kui midagi sobiliku tekib!

plus Created with Sketch.

Paindlik tööaeg ja kodukontori võimalus.

Iseenda juhtimine on üks tähtsamatest oskustest ja ka hüvedest. Otsuseid Sinu eest ära ei tehta ning tarkade otsuste tegemine on enam kui julgustatud.

plus Created with Sketch.

Kindel eesmärk.

Avaldame märkimisväärset mõju nii noorte professionaalide karjäärile kui ka oma klientide edule. Meie jaoks ei ole paremat tunnet, kui ideaalse sobivuse leidmine töösuhtena.

plus Created with Sketch.

Ole osa kiire kasvuga ambitsioonika ettevõtte eduloost.

Oleme noored ja motiveeritud, sihiga kasvada vähemalt 50% aastas. Igal töötajal on selles väga oluline roll, mis tähendab, et lisaks ettevõtte arendamisele, on Sul suurepärane võimalus arendada ka iseennast. Vähemalt sama kiiresti!

Loe edasi meie blogis

2020. aasta oli paljudele väljakutseterohke ja pingeline aasta, kuid kahtlemata oli see ka õpetlik ning arendav...

Tööotsimise protsess on mitmeti justkui elukaaslase valimine. Nii uue töö kui kaaslase otsingul tuleb täpselt kindlaks t...

Töökoha vahetusele mõeldes ning enne uuele positsioonile kandideerimist mõtlevad kandidaadid mitmetele erinevatele aspek...