Kliendihalduritöö aTalendis – Mirelli ja Katja kogemus

10.05.2018 | Oliver Rotko | 3 min read

Kes me oleme ja kust me tuleme?

Katja: Olen EBS-i õpingute lõppstaadiumis olev tudeng, kes alustas aTalentis töötamist poolteist kuud tagasi poole kohaga. Nimetan end maailma kodanikuks, kuna arenemis- ja avastamisvajadus on mind viinud paljudesse põnevatesse maailmanurkadesse, avardades mu silmaringi ja andes mulle võimalusi kogeda pidevalt uusi väljakutseid – taas Eestisse naasedes, just seda ma jahtima asusingi.  aTalent on täitnud kõik mu vajadused/ootused ja rohkem veelgi! Iga päev on täis väljakutseid, õppimist ning arengut, rutiini siin naljalt ei teki!

Mirell: Olen omandanud TLÜ-s andragoogika bakalaureuse kraadi ning alustasin aTalendis tööd poolteist kuud tagasi koos Katjaga. Olen seikleja hingega ning mulle meeldivad uued väljakutsed ning põnevad seiklused. Nagu ühe õige andragoogi kord ja kohus armastan ka mina uusi teadmisi ja kogemusi ammutada ning pidevalt areneda. Mulle meeldib hoida end tegevuses ning lisaks tööle sisutan oma päevi trennide või siis .. veel töötamisega 😊

Milline on olnud meie kogemus aTalendis töötades?

Istusime üheskoos maha ning muljetasime aTalendis töötamise kogemuste üle ning jõudsime järeldusele, et meie mõtted on väga ühtivad. Oleme mõlemad väga rahul ning ootame põnevusega, mida tulevik veel toob!

aTalentis me tunneme end olulise ja väärtusliku meeskonna liikmetena ning julgeme alati oma arvamust avaldada ja mõtteid välja öelda. See arvamus ei lähe kunagi kaotsi, vaid meid võetakse kuulda ja sellega ka arvestatakse. aTalentis on võimalus ettevõtte arengus kaasa lüüa ja olla lisaks oma tööle veel teistes erinevates tööülesannetes.

Meid usaldatakse oma tööd tegema ning sellega kaasnevaid kohustusi ise täitma. Samuti on meil võimalus kaasa lüüa ja ennast proovile panna muudes huvi pakkuvates ülesannetes. Meie arvates on see ideaalne keskkond ühele ennast arendada soovivale noorele!

Töö müügivaldkonnas on vaheldusrikas, põnev ning väljakutseid pakkuv. Me ei olnud enne aTalendis töötamist kogenud, et tööpäev saab nii kiirelt otsa. Vahest pigem tunneme, et see võiks veel mõned tunnid kesta ja me teeks oma asju hea meelega edasi. Kohtume tänu oma tööle paljude huvitavate inimestega ning meile meeldib müügitöös tekkiv pidev väljakutse ning vajadus areneda. Vahel tundub, et justkui ei teekski tööd vaid suhtleks päev läbi vahvate inimestega ja aitaks leida innovaatilisi lahendusi erinevatele väljakutsetele. Meile korraldatakse erinevaid müügialaseid mänge, mis tekitavad ägeda võistlusmomendi ning motiveerivad aina paremaid tulemusi püüdma. Parimad saavad ka auhindu, mis on päris vinge!

Tavaliselt on uues kohas alustamine tihti raske ning alguses uue informatsiooni ammutamine keeruline. aTalentis tegid Mika ja Kristjan selle meie jaoks väga selgeks ja lihtsaks! Kõik oli läbimõeldud – kunas ja kuidas midagi õpime. Koos läbisime ettenähtud koolitusprogrammi, seadsime eesmärke, analüüsisime meie arengut ja saavutusi ning vestlesime meie ootuste osas. Kõik see on kaasa aidanud väga sujuvale sisse elamisele ja me oleme selle eest ka väga tänulikud!

Kindlasti tasub mainimist ka meie Soome meeskond, kellega meil vähemalt kuus korra võimalus koos viibida on. Soomes korraldatakse meile pidevalt uusi ja huvitavaid koolitusi, mida iseloomustab pidev areng ning professionaalsus, sealjuures on see protsess alati vürtsitatud suures koguses huumoriga!  Õhkkond seal kontoris on väga avatud, vaba ja nooruslik, kuid seejuures on kõik väga professionaalsed ja endast palju andvad inimesed.

Loe edasi meie blogis

Erinevate isikuomaduste arendamine.
Müük on kindlasti üks valdkondadest, mida igaüks ei ole võimeline tegema ning üsna ...