Miks mulle meeldib töötada aTalent’is?

31.8.2017 / Kristjan Oro

Miks mulle meeldib töötada aTalent’is?

Tänapäeva noorte seas on väga levinud küsimusteks „Kuidas leida endale töö, mis paneb silmad särama?“ või „Kust leida ettevõte, kus tunneksin ennast väärtuslikuna ja saaksin anda oma panuse?“ Väga vähesed teavad juba varajasest noorusest peale, missugune suund enda elus valida.

Antud postituses räägin töökohast, kus saad igapäevaselt koguda teadmisi selle kohta, mis trendid valitsevad tööturul ning millised elukutsed muutuvad järjest populaarsemaks ja vajalikumaks lähitulevikus. Lisaks saad ennast proovile panna, arendada ja teenida raha. Samuti saab siin suurendada märgatavalt oma võrgustikku erisuguste tööandjate hulgas ning uurida, milliseid inimesi ja kogemusi töötajate puhul enim hinnatakse. Kõlab utoopiliselt? Üldse mitte, minu jaoks on see igapäevane.

Järgnevalt kirjeldan veidi lähemalt, miks mulle meeldib töötada äriklientidega värskes värbamisagentuuris, mis on suunatud noorte talentide leidmisele.

 • Start-upilik keskkond. Siin on võimalus katsetada pidevalt uusi lahendusi ning ühtlasi saab näha, kas ja kuidas see meetod praktikas töötab. Kuna aTalent on Eestis tegutsenud vaid aasta, on siin suurepärane võimalus anda oma panus tema kasvule ja mängida suurt rolli ettevõtte arengus, mis muudab igaveseks noorte talentide tööotsinguid Eesti tööturul ning aitab kaasa nende arengule karjääriteel.
 • Võimalus kohtuda oma-ala tippspetsialistidega, et arutleda nende ettevõtte arengut puudutavatel teemadel. Lisaks suurepärastele teadmistele tööturul, saad järjest kasvatada väga muljetavaldavat võrgustiku tööandjate seas. Muu hulgas saan pidevalt harjutada, kuidas panna oma suhtluspartnerit teatud detaile märkama ja ühtlasi lihvida ka veenmis- ja suhtlemisoskust.
 • Selge ülevaade tööturu trendidest. Milliseid inimesi ja oskusi ettevõtted vajavad, kus suunas ise tulevikku silmas pidades areneda ning mida arvavad praegused arvamusliidrid ja maailma-muutjad tööturust, noortest kandidaatidest ja tulevikust? Paljusid noori vaevavad tihti küsimused Kuidas leida oma unistuste töökoht?” või “Kuidas jääda silma väärt tööandjatele?. Minu jaoks on need teemad midagi, millega tegelen igapäevaselt ja seega tean täpselt, kuidas nendele küsimustele vastata ning vajadusel ise nende järgi käituda.
 • Head teadmised personalivaldkonnast. Miks ei anna senini alati toiminud tegevused tänapäeval enam sama head tulemust? Parajalt suur väljakutse on muuta kogenud HR inimeste nägemust või arvamust mõne konkreetse teema osas. Samas kohtudes iganädalaselt personalispetsialistidega ja -juhtidega, olen saanud väga hea ülevaate turul toimuvast. Nendega kohtumine on ideaalne võimalus kogemusi vahetada ning seeläbi oma teadmisi pidevalt värskendada.
 • Kiire areng ja küllaldaselt väljakutseid B2B müügis. Iga töötaja personaalne areng on aTalendi jaoks oluline ja sellest annavad kinnitust ka pidevad koolitused ja tugi Soome kogenenud meeskonnalt. Õige vahekord koolitustest ja iseseisvast tööst tagab ideaalse koosluse kiireks õppimiseks.
 • Iga töötaja panus ettevõttesse on väga väärtuslik. Seda on tunda lausa igal sammul. aTalenti kontoris kehtib põhimõte, et kui sulle tundub, et midagi saaks teha paremini või teisiti, siis tasub sellest kindlasti rääkida. Kindlasti ei teki siin tunnet, et oled lihtsalt väike, kergelt asendatav mutter suures süsteemis. Iga töötaja panus ja väärtused on tugevalt hinnatud ning võimalus asju reaalselt muuta ja suuri tegusid korda saata on suurepärane.

Julgen väita, et töö aTalentis on tõeline hüppelaud karjääriredelil igale noorele, kes hindab praktilisi kogemusi ja tahab elus kaugele jõuda. Mis kõige parem, rutiin on meile täiesti võõras, kuna aTalentis ei ole ükski tööpäev kunagi samasugune!

Kui ülaltoodu kõnetas Sind, siis viska pilk peale ka Account Manageri töökuulutusele SIIN 

Ootame Sinu avaldust juba enne 14.01.2018 🙂

Autorist:

Kristjan Oro

Kristjan Oro

Sales Team Leader

Järgmine artikkel:

Kliendid meist

 • aTalent suutis meile leida mitu väga head kandidaati, kellest üks töötab nüüdsest meie meeskonnas. Kogu värbamisprotsess kulges meie jaoks kiirelt ja professionaalselt. Viljar Männigö, Peakonstruktor, TMB Element
 • Hindan väga nendepoolset jõupingutust ning soovitan soojalt aTalenti teenust ettevõtetele, kes vajavad abi noorte talentide leidmisel ja värbamisel. Viljar Männigo , Peakonstruktor, TMB Element
 • Kristjan ja Kadri olid suhtluses väga asjalikud ja sõbralikud. Nad kuulasid ning said täpselt aru esitatud vajadustest. Tulemuseks oli pakutud kandidaatide hea vastavus ootustele. Koostöökogemus aTalendiga on olnud igati positiivne elamus. Meeleldi kasutame nende teenust ka edaspidi. Tõnis Haamer, Overall
 • Otsisime pikalt just seda sobivat ja õiget inimest oma meeskonda, kuna tegemist oli suhteliselt keeruka profiiliga, mida Eestist (või ka mujalt) leida. aTalentiga sujus koostöö väga hästi – alates nende poole pöördumisest kuni in-imese leidmiseni läks vaid mõned nädalad tänu nende kiirele reageerimisele. Helena Sits, Bondora
 • Meie soovidele protsessi osas tuldi igati vastu, suhtlus oli operatiivne ning värbaja oli alati kättesaadav. Meie uus meeskonna liige on jõudsalt sisse elanud ning oleme aTalenti koostööga väga rahul. Helena Sits, Bondora
 • Pöördusime aTalenti poole, kuna vajasime oma meeskonda noori ja andekaid digivaldkonna spetsialiste. Tänu Kadri kiiresti ja hästi põhjalikult tehtud eeltööle oli meie poolt valikute tegemine lihtne. Produktiivse koostöö tulemusena sai noortest talentidest komplekteeritud äge meeskond! Jelena Kopõltsova, Sky Media